Телевизор, LG 55QNED80A3A, 55" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
CreditCredit
Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.
Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.
Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.
Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.
Възползвайте се от предимствата на най-новите функции и софтуер с годишни актуализации.
Тънкият дизайн придава изтънченост на вашето помещение.
Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване.
Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора.
Изживейте върхови постижения в игрите с VRR.
Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.
Размер на екрана, inch55" (139.70 cm)
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25 ThinQ
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, 2.0 Channels, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning, Mode Sharing Sound
BluetoothBluetooth
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h64 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm123.6 x 25.7 x 78.3 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 300 mm
ДругиAlpha 7 AI Processor 4K Gen8, Magical Remote Control
Smart функцияДа
Честота, Hz60
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h64
Енергиен класE
ПодкатегорияТелевизори 55"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло16.40кг
Smart TVДа
Честота на опресняване (Hz)60
HDMI портове (count)3
Операционна системаwebOS
HDR поддръжкаHDR10, HLG
USB портове (count)2
Енергиен класF (SDR) / G (HDR)
VESA монтаж300x300
Тегло16.40кг
LG 55QNED80A3A 55" 4K QNED Smart TV – Потапящи цветове с α7 AI процесор
Ключови Предимства
  • webOS 25 Smart TV – Интуитивен интерфейс с бърз достъп до Netflix, HBO Max, Disney+ и други.
  • HDR10 и HLG – Поддръжка на висок динамичен обхват за реалистични детайли в светли и тъмни зони.
  • Функции за игри – VRR, ALLM и HGiG за плавна и отзивчива игра.
  • Безпроблемна свързаност – Вграден AirPlay 2, Google Cast, Wi-Fi и Bluetooth 5.1.
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Процесорα7 AI Processor 4K
Операционна системаwebOS 25
HDR поддръжкаHDR10, HLG
Честота на опресняване60 Hz